Klusuma dienas

9. un 10. aprīlis, 2021. gads.

Apraksts

Šajās dienās dalībnieki  tiek aicināti visu laiku un uzmanību veltīt meditācijai un iekšējā klusuma jeb “iesācēja prāta” vairošanai. Zen skolotājs, viens no 20. gadsimta ietekmīgākajiem garīgajiem skolotājiem  Šinrjū Sudzuki ir teicis, ka

“Iesācēja prātā ir daudz iespēju, turpretī eksperta prātā – maz.”

Kontemplācijas dienu galvenā tēma būs “Iesācēja prāts”, ko caurvīs īsi impulsi no Šinrjū Sudzūki tieši pirms 50 gadiem pirmoreiz izdotās grāmatas “Zen prāts, iesācēja prāts.” Kontemplācijas dienās plānoti meditācijas posmi ar pārtraukumiem, kā arī garīgie vingrinājumi.

Norises laiks un vieta

9. un 10. aprīlis, 2021 gads; "Centrs Cilvēka Izaugsmei "Torņakalns"", Torņakalna ielā 5.

Kontemplācijas dienas vadīs

Inese Strante

Montesori pedagoģe, Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) programmas dalībniece. "Klusuma Skolas" dibinātāja.

Ivo Strante

"Mindful Schools” (ASV) sertificēts apzinātības skolotājs bērniem  un jauniešiem, Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) sertificēts kontemplācijas skolotājs. "Klusuma skolas" dibinātājs.