top of page
Search

Mazo laipnību Adventa kalendārs

Tā kā tuvojas Ziemassvētku laiks esam jūsu ģimenēm sagatavojuši pavisam nelielu dāvaniņu - mūsu, “Klusuma skolas” versiju Adventa kalendāram. Daudzās ģimenēs, līdzīgi kā arī mūsējā, bērni priecājas par saldumiem un dažādiem pārsteigumiem Adventa laikā. Šogad mēs gribam padarīt šo laiku vēl sirsnīgāku papildinot dāvaniņas ar nelieliem uzdevumiem, kas ļaus iepriecināt apkārtējos pazīstamus un nepazīstamus cilvēkus un pieredzēt to labo un skaisto sajūtu, kad darām labu citiem.


Mūsu "Mazo laipnību Adventa kalendārs” ir domāts, kā impulss, ideju krātuve šādām mazām Adventa laika laipnībām. Mēs priecāsimies, ja arī jums iepatiksies ideja un ar dažādiem pārveidojumiem varēsiet izmantot kaut ko no tā ko esam sagatavojuši!

Skaistu jums Adventa laiku un īpaši miera un mīlestības pilnus Ziemassvētkus!
924 views0 comments

Comments


bottom of page