Bilde.Kontemplacijas.jpg

Meditācijas retrīts Centrā cilvēka izaugsmei "Torņakalns".
"Apzinātība un garīgums".

2023. gada 20.-21. oktobrī

Programmas apraksts

Jebkura garīga prakse ir process. Process, kurā vingrināmies dzīvot savādāk – īstāk, vērīgāk, no "cita punkta".

Kopjot savu apzinātību ar laiku un ar intensīvāku prakses periodu palīdzību mēs padziļinām savu spēju pamanīt un izturēt savu pieredzi, un to darīt ar atvērtību un bez vērtējumiem.

Ielūdzam jūs pievienoties divu dienu meditācijas retrītam kopā ar Klusuma Skolas apzinātības skolotājiem Centrā cilvēka izaugsmei "Torņakalns". Retrīts ietvers apzinātības prakses klusumā, kā arī iespēju praktizēt kopā ar citiem motivētiem praktizētājiem.

Garīgais skolotājs Ekharts Tolle ir teicis, ka “Klusums ir visu galaktiku, zāles stiebriņu, puķu, koku, putnu un visu citu veidolu būtība."

Šajās dienās tiks veidots ietvars, kas aicinās visu laiku un uzmanību veltīt meditācijai, garīgām praksēm un iekšējā klusuma vairošanai.

Programma paredzēta cilvēkiem ar meditācijas pieredzi, kas vēlas spēcīgāku impulsu savai garīgai izaugsmei.

Norises laiks un vieta:
20. oktobrī no plkst.19:00 līdz 21:00
21. oktobrī no plkst. 8:00 līdz 17:00
Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Dalības maksa: EUR 88.00

Cenā iekļautas kafijas pauzes, veselīgas uzkodas un vienas veģetāras pusdienas.

Maksimālais dalībnieku skaits: Kontemplācijas dienas plānotas nelielai dalībnieku grupai.

Kontemplācijas dienas vadīs: Inese un Ivo Strantes. Viņi ir Lassalle Kontemplationsschule via integralis sertificēti kontemplācijas skolotāji, kā arī bērnu un jauniešu apzinātības centra Klusuma Skola vadītāji. Inese un Ivo jau daudzus gadus nodarbojas ar meditācijas mācīšanu izglītības vidē, pedagogiem, bērniem un pusaudžiem. Inese Strante ir grāmatas “Apzinātības spēļu kartītes” autore.

Dienas kārtība

Dienas kārtība.

Pirmā diena, sestdiena, 20. oktobris.

19:00     Kontemplācijas sākums. Ievads klusumā
20:00  Meditācija (25. min. sēžot, 10 min. ejot, 25 min. sēžot)
21:00  Pirmās dienas noslēgums

Otrā diena, sestdiena, 21. oktobris.

8:00     Ierašanās
  8:30     Meditācija (25. min. sēžot, 10 min. ejot, 25 min. sēžot)
  9:30     Atpūta
10:00     Kontemplatīvs vingrinājums
10:30     Meditācija (25. min. sēžot, 10 min. ejot, 25 min. sēžot)
12:00     Pusdienas
13:00     Apzināta kustība/ķermeņa sajušanas vingrinājumi
13:30     Meditācija (25. min.)
14:00     Atpūta
14:30     Meditācija (25. min.)
15:00     Atpūta
15:30     Kontemplatīvs vingrinājums - Padomes aplis